Nezaradené

Aké plavky sú toto leto trendy?

Tak ako každý rok, aj v tejto letnej sezóne nám módni dizajnéri pripravili tipy a triky ako byť in.  Či už ide o výber  plaviek  alebo plážového oblečenia, dôležité je pre každú dámu vybrať si plavky, ktoré sa hodia k vášmu typu postavy a k štýlu vášho obliekania tak, aby ste sa cítili príjemne a sebavedomo.  Tohtoročná sezóna hlási návrat do retro čias, no dizajnéri čerpali inšpirácie aj z 90.-tydch rokov. Farebné pastelové alebo intenzívne neónové farby striedajú prírodné potlače inšpirované našou prírodou, jej neutrálnymi odtieňmi, ktoré vytvárajú súhru a ktorej súčasťou je aj divočina. V tejto sezóne sú veľmi obľúbené aj glamour efekty metalových odtieňov a geometrických tvarov.

Plavky v podobe podprsenky s košíkmi a kosticami sa s hrdosťou vracajú a stávajú sa trendom tejto sezóny. Vysoký pás nohavičiek, športové podprsenky a upravené strihy, ktoré pridajú na vašom sexepíle vás určite presvedčia a nebudú chýbať vo vašom šatníku.

Nezabúdajme ani na nežné volániky, avšak v štýle jednoduchosti tak,  aby sa vyzdvihla vaša ženskosť a nechali ste vyniknúť všetko, čo k žene patrí.

Inšpirovať sa môžete aj plavkami, ktoré vyrába popredná maďarská značka POPPY lingerie , vytvorená kreatívnym majiteľom rodinnej firmy  zaoberajúcou  sa výrobou dámskej luxusnej bielizne a plaviek. POPPY  lingerie má svoje unikátne vzory a dizajny tej najvyššej kvality.  Jej zastúpenie a distribúciu pre Slovensko a Českú republiku zabezpečuje firma INTIMO s.r.o. Celú ponuku nájdete na www.poppy.sk alebo  www.intimoshop.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *